CZ | PL

Rezervace, vyzvednutí, doprava

PODMÍNKY REZERVACE A PRODEJE NAŠICH ZAKRSLÝCH KRÁLÍČKŮ

Právě jste se zřejmě rozhodli, že byste si rádi rezervovali králíčka z našeho malého zájmového chovu. Prosím zamyslete se ještě nad tím, zda nemá některý z členů vaší domácnosti alergii na srst a seno a také zda máte na králíčka čas. Bohužel není možné, aby jste nám po nějakém čase králíčka vrátili.

Podmínky rezervace:

Dočasná rezervace je 3denní dočasná rezervace po výběru králíčka, která slouží k uhrazení zálohy ve výši 50% z ceny králíčka (cena je různá a odvíjí se od barvy a typu králíčka) na náš bankovní účet, který Vám zašleme. Uhrazením zálohy je králíček rezervován. Pokud platba nepřijde aniž byste nám sdělili proč, nabízíme automaticky králíčky pro další zájemce.

Zaplacením zálohy souhlasíte s podmínkami rezervace.

Pokud bude rezervace králíčka zrušena ze strany zájemce, je záloha nevratná a bude využita na krmení pro naše králíčky.

Odběr králíčka je individuální, vždy podle samostatnosti králíčka, jeho velikosti a podobně. Pokud si ho nevyzvednete do 2 týdnů od smluveného termínu vyzvednutí, vaše záloha nebude vrácena a králíček bude uvolněn dalšímu zájemci.

Vyhrazujeme si právo vybrat našim králíčkům nového majitele.

Poznámka:

Očkování proti myxomatóze a moru se provádí nejdříve v 10. týdnu věku králíčka, tudíž až ho budete mít Vy doma a pokud o něj máte zájem, musíte si očkování domluvit sami u veterináře, rádi Vám doporučíme očkovací místo v naší blízkosti. 
Vzhledm k tomu, že nejsme z veterinárního oboru očkování provádíme pouze na přání nového majitele a to nejdříve v uvedeném věku 10. týdnů. 

Úmrtí - jelikož je králíček živý tvor je nutno počítat i s možností úhynu. Před předáním králíčka do nového domova je mládě po odstavení od matky přeléčeno proti kokcidioze přípravekem ESB3. Králíčka Vám předáváme v domácím prostředí, je možno si prohlídnou jak chovatelské zařízení, tak králíčka samotného. Prohmatem zkontrolovat stavbu těla, postavení zubů a drápků (vždy Vám ostříháme drápky při předání). 
Jelikož je případné úmrtí možné z několika důvodů nemůžeme nést jednoznačnou odpovědnost za úmrtí. Králíček může zemřít následkem pádu, nevhodné manipulace, přísunem nevhodné stravy (první tři měsíce věku je nutno krmit výhradně suchou stravou která zahrnuje seno, granule pro zakrslé králíky a k pití čistá voda). Prosím vyhýbejte se stravě s obsahem zrnin, zelenině či sušenému pečivu.
V případě, že králíček zemře v krátkém časovém úseku po zakoupení, reklamace a vrácení vynaložených finančních prostředků na nákup (kupní cena zvířete) bude vrácena na základě veteriánárního potvrzení o úmrtí z důvodu genetických vad, případně pokud budete mít zájem bude ztráta kompenzována novým králíčkem.
 
Snad jste se nezalekli, ale je třeba chránit Vás i nás. Bohužel každý z nás je jiný a nám jde především o naše ušaté kamarády.