CZ | PL

Kroužky

 
 

Firma Šesták již od roku 1992 přináší na trh vysoce kvalitní kroužky na exotické ptactvo, holuby a drůbež. Veškeré kroužky jsou vyráběny z kvalitního hliníku, který je následně eloxován. Nově vyrábíme také kroužky z nerezu. Na přání zákazníků jsme rozšířili sortiment barev uzavřených kovových kroužků na devět. Také nabízené velikosti kroužků pro papoušky se rok od roku rozšiřují. Nově nabízíme vel. 2,2mm (na objednávku), 3,0mm určené především pro výstavní zebry; 4,4mm speciálně pro výstavní andulky s nižší stěnou a 10,0mm.

Novinkou roku 2006 je zásadní změna ve způsobu popisu pomocí laseru.

Od podzimu 2007 jsou všechny strany kroužků precizně ojehleny.

Co laserový popis přinesl v praxi a jaké má výhody pro zákazníka:


  • padly veškeré bariéry v textu na kroužku - není problém vyrazit na kroužek Váš monogram, tel. kontakt, speciální číslo, atd.
  • téměř nulové vychýlení vnitřního průměru kroužku
  • zvýšená sytost barvy
  • text na kroužku je v kontrastní bílé barvě což usnadňuje jeho čtení "z kroužku"

Jsme schopni vyrobit kroužky s jakýmkoliv označením státu - CZ, SK, AT, UA, PL, ... a kroužky pro kteroukoliv organizaci.

Kroužky je možno zakoupit na adrese firmy, na chovatelských setkání v Rohatci, Kladně, Přerově, Kroměříži a Nitře, nebo zaslat poštou a to i na Slovensko. Objednávky obvykle vyřizujeme do pěti pracovních dnů po přijetí, u větších objednávek a speciálních zakázek ve větším rozsahu upřesníme termín dodání po obdržení závazné objednávky.

 

Barva roku 2017:
Exotické ptactvo - modrá

 

 
 

Koupit kroužky

Kroužky

Velikosti kroužků

Fotoukázky kroužků

Koupit kroužky

Přehled - uživatel/košík

Vybráno položek: 0

Cena zboží s DPH: 0,00 Kč